yandex fork development
E-Ticaret
Çözümleri
Size özel e-ticaret çözümlerimizle çevrimiçi işinizi geliştirin. FORK YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş'de, e-ticaret performansınızı artırmak, operasyonları kolaylaştırmak ve müşterilerinize sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak için tasarlanmış çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. E-ticaret işinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız?
Bize Ulaşın
Teknolojiler Banner
#TEKNOLOJİLERİMİZ

Teknolojilerimiz

Geliştirilmiş Müşteri Deneyimleri

Olağanüstü bir alışveriş deneyimi ile müşteri memnuniyetini artırın. Kullanıcı merkezli tasarımımız, kişiselleştirilmiş önerilerimiz ve sağlam güvenlik önlemlerimiz, müşterilerinizin göz atmadan satın almaya kadar sorunsuz ve güvenli bir yolculuğun keyfini çıkarmasını sağlar.

Kullanıcı Odaklı Tasarım Fotoğrafı
Fork Logo

Kullanıcı Odaklı Tasarım


Kullanıcı merkezli tasarım ilkeleriyle olağanüstü bir alışveriş deneyimi yaratın. Tasarımlarımız, müşterilerin ilgisini canlı tutmak için kullanılabilirliğe ve sezgisel gezintiye odaklanır.

Kişiselleştirme ve Tavsiyeler Fotoğrafı
Fork Logo

Kişiselleştirme ve Tavsiyeler


Kişiselleştirilmiş ürün önerileri sunarak satışları artırın. Çözümlerimiz, ilgili ürünleri önermek ve çapraz satış ve üst satış fırsatlarını iyileştirmek için müşteri verilerini kullanır.

Güvenli Alışveriş Ortamları Fotoğrafı
Fork Logo

Güvenli Alışveriş Ortamları


Sağlam güvenlik önlemleriyle müşteri güvenine öncelik verin. Müşteri verilerini ve işlemlerini korumak için SSL sertifikaları, şifreleme ve diğer güvenlik özelliklerini uyguluyoruz.

Duyarlı Müşteri Desteği Fotoğrafı
Fork Logo

Duyarlı Müşteri Desteği


Duyarlı destek sistemleri ile birinci sınıf müşteri hizmetleri sağlayın. Müşteri sorularını derhal ele almak için sohbet robotlarını ve müşteri destek araçlarını entegre ediyoruz.

Online Mağazanızı Optimize Edin

Size özel çözümlerimizle e-ticaret girişiminizin potansiyelini en üst düzeye çıkarın. Stratejik danışmanlıktan sorunsuz entegrasyonlara kadar, çevrimiçi mağazanızı en yüksek performans için optimize etmenize yardımcı olan kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Kazandıran bir e-ticaret stratejisi geliştirmek için uzmanlarımızla işbirliği yapın. Pazar fırsatlarını belirlemenize, hedef kitlenizi etkili bir şekilde hedeflemenize ve çevrimiçi satış potansiyelinizi en üst düzeye çıkaran bir plan uygulamanıza yardımcı olacağız.

Deneyimli geliştiricilerimiz, markanıza ve benzersiz gereksinimlerinize göre uyarlanmış özel e-ticaret web siteleri oluşturur. Kullanıcı dostu arayüzlerden güvenli ödeme ağ geçitlerine kadar, dönüşümleri ve müşteri memnuniyetini artıran sağlam bir platform oluşturacağız.

E-ticaret web sitenizi temel üçüncü taraf hizmetlerine sorunsuz bir şekilde bağlayın. Entegrasyon çözümlerimiz işlevselliği artırır, müşteri deneyimlerini iyileştirir ve arka uç süreçlerini optimize eder.

Mobil çağda, mobil uyumlu bir e-ticaret sitesine sahip olmak çok önemlidir. Müşterilerin akıllı telefonlarından ve tabletlerinden rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlayan mobil uyumlu çözümler tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Çevrimiçi işlemleri güvenli ve zahmetsiz hale getirin. Ekibimiz çeşitli ödeme sistemlerini entegre ederek müşterilere birden fazla ödeme seçeneği sunarken verilerinin güvenliğini de sağlar.

Müşteri davranışları, satış eğilimleri ve site performansı hakkında değerli bilgiler edinin. Büyümeyi destekleyen veri odaklı kararlar almanıza yardımcı olmak için analiz araçları uyguluyoruz.

İşletmenizi Büyütün

Dijital pazarlama, SEO optimizasyonu ve envanter yönetimi çözümlerimizle büyüme fırsatlarının kilidini açın ve çevrimiçi erişiminizi genişletin. E-ticaret işletmenizi rekabetçi bir çevrimiçi ortamda gelişmesi için güçlendirmek için buradayız.

Etkili dijital pazarlama stratejileri ile e-ticaret sitenize hedeflenen trafiği çekin. Uzmanlarımız, görünürlüğü ve dönüşümleri artıran kampanyalar oluşturur ve yönetir.

E-ticarete özel SEO stratejileri ile çevrimiçi görünürlüğünüzü ve arama motoru sıralamanızı geliştirin. Daha iyi keşfedilebilirlik için ürün listelerini, içeriği ve teknik yönleri optimize ediyoruz.

Verimli yönetim çözümleriyle envanter süreçlerini kolaylaştırın. Stok seviyelerini takip edin, yeniden stoklamayı otomatikleştirin ve aşırı satış riskini azaltın.