yandex fork development
Blockchain
Geliştirme
Hizmetleri
Bize Ulaşın
Kutu Kutu Kutu Kutu
#HİZMETLER

Web3, Blockchain Teknolojileri ve Yazılım Geliştirme

Dijital inovasyona açılan kapınız FORK YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.'ye hoş geldiniz. Hem Web3 hem de Web2 teknolojilerindeki hizmet yelpazemizi keşfedin. İster blockchain, isterseniz de geleneksel web çözümlerine dalın, uzman ekibimiz vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için burada. Dijital mükemmellik yolculuğunuza FORK YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ile başlayın.

Blockchain Geliştirme Fotoğrafı

Blockchain Geliştirme

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel, güvenli ve ölçeklenebilir blockchain çözümleri oluşturuyoruz. Merkezi olmayan teknolojinin gücünü kullanarak inovasyonu tetikliyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Akıllı Kontrat Geliştirme Fotoğrafı

Akıllı Kontrat Geliştirme

Akıllı kontrat geliştirme hizmetlerimiz, anlaşmaların otomatik ve güvenilir bir şekilde uygulanmasını sağlayarak iş süreçlerinizde şeffaflığı ve verimliliği garanti ediyor.

Daha Fazla Bilgi
DApp Geliştirme Fotoğrafı

DApp Geliştirme

Merkezi olmayan uygulamalar (dApp'lar) oluşturuyoruz; bu uygulamalar, çeşitli sektörler için güvenli ve kullanıcı dostu çözümler sunmak için blockchain teknolojisini kullanıyor.

Daha Fazla Bilgi
ICO Geliştirme Fotoğrafı

ICO Geliştirme

Initial Coin Offering'inizi (ICO) güvenle başlatın. Token oluşturma, akıllı kontratlar ve fon toplama stratejileri dahil olmak üzere uçtan uca ICO geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
NFT Geliştirme Fotoğrafı

NFT Geliştirme

Dijital varlıklarınızı Non-Fungible Token'lara (NFT'ler) dönüştürmek için uzmanlığımızı kullanarak dijital sahiplik, oyun, sanat ve koleksiyonculuk alanlarında yeni olanaklar açıyoruz.

Daha Fazla Bilgi
STO Geliştirme Fotoğrafı

STO Geliştirme

Düzenleyici ortamı sorunsuz bir şekilde yönlendirin. Tokenlaştırılmış varlıklar için uyumlu çözümler sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Kurumsal Blockchain Geliştirme Fotoğrafı

Kurumsal Blockchain Geliştirme

Özel olarak oluşturulan blockchain çözümleri ile işletmenizi güçlendiriyoruz. Veri bütünlüğünü, güvenliği ve verimliliği optimize ediyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Akıllı Kontrat Denetimi Fotoğrafı

Akıllı Kontrat Denetimi

Akıllı kontratlarınızın güvenilirliğini ve güvenliğini sağlıyoruz. Denetim hizmetlerimiz, zayıf noktaları belirleyerek kodunuzun güvenilirliğini artırır.

Daha Fazla Bilgi

Hangi Teknolojilerle Çalışıyoruz

FORK YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. olarak, dijital dünyaya güç veren dillerde akıcı bir şekilde çalışıyoruz. Dil yelpazemiz JavaScript, Python, Solidity, NodeJS, PHP ve daha fazlasını içerir. Bu güvenilir teknolojiler, çözümlerimizin temelini oluşturarak her projede güvenilirlik ve verimlilik sağlar. Teknolojinin sizin için çalışmasını sağladığımız FORK YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ile olasılıkları keşfedin.

PHP Logo
Python Logo
Solidity Logo
NodeJS Logo
Electron Logo
React Logo
MySQL Logo
Oracle Veritabanı Logo
Javascript Logo
HTML Logo
HTML Logo
Bootstrap Logo

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Hem Web3 hem de Web2 teknolojilerine odaklanarak son teknoloji yazılım çözümleri geliştirme konusunda uzmanız. Blok zinciri geliştirme, NFT'ler, akıllı sözleşmeler, merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ve daha fazlası konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz.

Kesinlikle! Çalışmalarımızın örneklerini görmek için Portfolyo bölümümüzü ziyaret edin. Yeteneklerimizi vurgulayan başarılı projeleri sergilemekten gurur duyuyoruz.

Güvenlik bizim için en önemli önceliktir. Yazılımımızın sağlamlığını ve güvenliğini sağlamak için sektördeki en iyi uygulamaları takip ediyor ve akıllı sözleşme denetimleri de dahil olmak üzere titiz testler gerçekleştiriyoruz.

Kesinlikle! Yazılımınızın en iyi şekilde çalışmaya devam etmesini ve gelişen teknolojiyle güncel kalmasını sağlamak için kapsamlı destek ve bakım paketleri sunuyoruz.

Hem yazılım güvenliğine hem de müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımız bizi farklı kılıyor. Oluşturduğumuz her çözümde sağlam güvenlik önlemlerine öncelik vererek verilerinizin ve varlıklarınızın korunmasını sağlıyoruz. Ayrıca, müşteri odaklı yaklaşımımız projenizin başarısını ve içinizin rahat olmasını garanti eder.
FORK Blockchain & Software
No:47/B Folkart Towers A Kule Kat:26 D:2601
Adalet Mah, Manas Bulvarı Bayraklı/İzmir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ