yandex fork development
Hakkımızda!
2020'de bir anonim şirket olarak kurulan FORK YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş., deneyim ve yeniliğin birleşimini örneklemektedir. Yolculuğumuz geleneksel web yazılımları üretmekle başladı ve hızla blockchain teknolojisinin dinamik alanını kapsayacak şekilde gelişti.
#FORK HAKKINDA
FORK Logo

Yolculuğumuz

Kripto Alanındaki Öncüler

Teknoloji dünyasına olan yolculuğumuz FORK YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.'nin kuruluşundan öncesine dayanmaktadır. Ekip üyeleri 2016 yılından bu yana kripto alanında aktif olarak yer alıyor, büyümesine ve dönüşümüne tanıklık ediyor ve katkıda bulunuyor. Bu erken dalış, bize blok zinciri ortamına ilişkin paha biçilmez içgörüler kazandırdı ve mevcut uzmanlığımızın yolunu açtı.


Web 2.0'dan Blockchain'e

Yolculuğumuza, dijital ortamın dinamiklerini anlamamızı sağlayan bir temel olan geleneksel web yazılımlarının geliştirilmesiyle başladık. Ancak, geçişimizi teşvik eden şey blok zinciri teknolojisinin devrim niteliğindeki potansiyeline duyduğumuz hayranlık oldu. Blok zinciri geliştirmeye girişimiz hızlı ve kararlı oldu ve geleceği şekillendirme gücüne olan köklü inancımızla beslendi.


Çeşitli Hizmet Portföyü

Bugün, FORK YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. her biri müşterilerimizin sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış çok çeşitli hizmetleri gururla sunmaktadır. Portföyümüzde token projeleri, çok seviyeli pazarlama girişimleri ve akıllı sözleşme geliştirme yer almaktadır. Çözümlerimizin temelinde, çeşitli sektörlerde güven, şeffaflık ve verimlilik sağlayan blok zinciri teknolojisinin dönüştürücü potansiyeli yatmaktadır.


Müşteri Odaklı Felsefe

Yaklaşımımız basit ama derindir: müşteri memnuniyeti en önemli kaygımızdır. Üstlendiğimiz her proje, beklentileri aşmak için bir fırsattır. Durmak bilmeyen kalite, güvenilirlik ve güvenlik arayışımız bize müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazandırmıştır.


Güven ve Tavsiyelerin Mirası

Kuruluşumuzdan bu yana, olumsuz geri bildirimlerden arınmış, kusursuz bir sicile sahibiz. Aslında, müşterilerimizin çoğu sadece yeni projeler için geri dönmekle kalmıyor, aynı zamanda hizmetlerimizi coşkuyla başkalarına da tavsiye ediyor. Bu, sonuçlara ulaşma konusundaki sarsılmaz kararlılığımız sayesinde oluşturduğumuz güvenin bir kanıtıdır.


Dijital Olasılıkları Güçlendirmek

"Dijital Olasılıkları Güçlendirmek" sloganımız geleceğe yönelik vizyonumuzu özetliyor. Teknolojinin dönüştürücü potansiyeline inanıyoruz ve bu inanç bizi inovasyonun ön saflarında yer almaya itiyor. Misyonumuz, güvenli ve öncü çözümlerle müşterilerimizi başarıya doğru yönlendirmektir.

Vizyonumuz

Dijital ortamda, inovasyon ve güçlendirme ile tanımlanan bir gelecek öngörüyoruz. Öncü teknoloji çözümleriyle sizi başarıya götüren yol gösterici ışığınız olmayı arzuluyoruz. Bu vizyona olan bağlılığımız bizi yenilikçiliğin ön saflarında tutuyor.

Misyonumuz

Misyonumuz iki yönlüdür: müşteri memnuniyetini çabalarımızın merkezine yerleştirmek ve en yüksek yazılım güvenliği standartlarını korumak. Her gün beklentileri aşmaya, müşterilerimize kalite, güvenilirlik ve gönül rahatlığı sağlamaya kararlıyız. Sarsılmaz bağlılığımız, değerli ortaklarımızdan aldığımız güven ve tavsiyelere de yansımaktadır.